Λίστα Τανιών 6ου CFF

Τετάρτη 24/10

19:30

Το Μετέωρο Βήμα του Πελαργού Προβολή Παρουσία Συντελεστών

Πέμπτη 25/10

Ζώνη 18:00 - 20:00

Something's Trigger
The Hunter
Oδός Σκρύδλωφ   Προβολή Παρουσία Συντελεστών
Τρου Μπλου   Προβολή Παρουσία Συντελεστών
The Blacksmith   Προβολή Παρουσία Συντελεστών
Tuning   Προβολή Παρουσία Συντελεστών
Πόθος   Προβολή Παρουσία Συντελεστών

Ζώνη 20:00 - 22:00

Τα Πράσινα Παπούτσια   Προβολή Παρουσία Συντελεστών
With Mikis on the Road   Προβολή Παρουσία Συντελεστών

Ζώνη 22:00 - 00:00

The Cowherd and the Girl Weaver
On Melancholy
Risking Light   Προβολή Παρουσία Συντελεστών

Ζώνη 18:00 - 20:00
Β' Αίθουσα Πνευματικού Κέντρου Χανίων

Προβολή Ταινιών από το Φεστιβάλ Ταινιών SYNTHESIS

Παρασκευή 26/10

Ζώνη 18:00 - 20:00

Tάμα   Προβολή Παρουσία Συντελεστών
Ευρώπη, το Όνειρο   Προβολή Παρουσία Συντελεστών

Ζώνη 20:00 - 22:00

Last Breach   Προβολή Παρουσία Συντελεστών
Αναζητώντας τον Καζαντζάκη   Προβολή Παρουσία Συντελεστών

Ζώνη 22:00 - 00:00

Fake News   Προβολή Παρουσία Συντελεστών
The Invisibles

Σάββατο 27/10

Ζώνη 18:00 - 20:00

SOSivio   Προβολή Παρουσία Συντελεστών
98   Προβολή Παρουσία Συντελεστών
New era   Προβολή Παρουσία Συντελεστών
Νίκος Μαμαγκάκης Λόγος Τελευταίος
The Crossing   Προβολή Παρουσία Συντελεστών

Ζώνη 20:00 - 22:00

Τραγούδα
Η σφαίρα υπάρχει μέσα μου   Προβολή Παρουσία Συντελεστών

Ζώνη 22:00 - 00:00

Live   Προβολή Παρουσία Συντελεστών
Χρυσόψαρο   Προβολή Παρουσία Συντελεστών
Mute City   Προβολή Παρουσία Συντελεστών
Kαλημέρα από Βηρυτό   Προβολή Παρουσία Συντελεστών
Γείτονες   Προβολή Παρουσία Συντελεστών
Ιnner Land   Προβολή Παρουσία Συντελεστών

Ζώνη 00:00 - 02:00

Τα 39 Σκαλοπάτια

Ζώνη 18:00 - 20:00
Β' Αίθουσα Πνευματικού Κέντρου Χανίων

Προβολή Ταινιών από το Φεστιβάλ Ταινιών ΤRES COURT

Κυριακή 28/10

Ζώνη 18:00 - 20:00

The Secret To Longevity
Απαγορευμένη Επίσκεψη   Προβολή Παρουσία Συντελεστών
Μεγάλοι Έλληνες Μουσικοί – Νικόλαος Μάντζαρος

Ζώνη 20:00 - 22:00

Dancing
A voix Haute   Προβολή Παρουσία Συντελεστών

Ζώνη 22:00 - 00:00

Κυκλάμινο   Προβολή Παρουσία Συντελεστών
Woman   Προβολή Παρουσία Συντελεστών
Lines

Ζώνη 18:00 - 20:00
Β' Αίθουσα Πνευματικού Κέντρου Χανίων

Προβολή Ταινιών από το Φεστιβάλ Ταινιών Agite Y Sirva

Δευτέρα 29/10

Ζώνη 18:00 - 20:00

Εμένα ο γιος μου   Προβολή Παρουσία Συντελεστών
MANEKI NEKO   Προβολή Παρουσία Συντελεστών
Το Μπάκπακ   Προβολή Παρουσία Συντελεστών
Mother Derdo and the Walnut Tree

Ζώνη 22:00 - 00:00

Ένα Παιδί και όλα αλλάζουν
Το Μπαλκόνι - Μνήμες Κατοχής

Τρίτη 30/10

Ζώνη 18:00 - 20:00

Visit
Banshee
The Blood of the Wolves
One hundred years running
Because of a Little Apple
Twin Islands
WUTHERING HEIGHTS   Προβολή Παρουσία Συντελεστών
Dollhouse

Ζώνη 20:00 - 22:00

Ο αδερφός μου   Προβολή Παρουσία Συντελεστών
Είμαι ένας χορευτής   Προβολή Παρουσία Συντελεστών
Με την καρδιά μου

Ζώνη 22:00 - 00:00

Pigeon
DEUX MAINS
Deaf Child

Τετάρτη 31/10

Ζώνη 18:00 - 20:00

Half Yard   Προβολή Παρουσία Συντελεστών
Οι Καθαριστές

Ζώνη 20:00 - 22:00

Fake News
Συζήτηση

Ζώνη 22:00 - 00:00

Κατάψυξη
Border Souls   Προβολή Παρουσία Συντελεστών
Θεσσαλονίκη 1917: η φωτιά που γέννησε μια πόλη

Πέμπτη 1/11

Ζώνη 18:00 - 20:00

Ένα σχολειο ενάντια στον ρατσισμό   Προβολή Παρουσία Συντελεστών
Αγάπη έτσι... κι αλλιώς   Προβολή Παρουσία Συντελεστών
How are you today?
I itsai Romni
Pillars of Creation

Ζώνη 20:00 - 22:00

Μουσικοί Διάλογοι Βωβού Κινηματογράφου
Γιώργος Σαλτάρης - Γιάννης Παπατζανής

Ζώνη 22:00 - 00:00

Το σχολείο μας είναι μια Χαρά
Brazuca
5 Rupees   Προβολή Παρουσία Συντελεστών

Ζώνη 18:00 - 20:00
Β' Αίθουσα Πνευματικού Κέντρου Χανίων

Towards the Late Evening
Ίσως είμαι εγώ
Letter No. 1
The Story of a Motorbike
Με λένε Γιώργο
Gurs, Historia Y Menoria

Παρασκευή 2/11

19:00

THE BOX   Προβολή Παρουσία Συντελεστών
Τελετή Λήξης

TOP